Strona korzysta z plików cookies.
Czytaj więcej
.
zamknij

Kontakt

Selt Sun Protection Systems

Adres: 45-315 Opole, ul. Głogowska 24a
T: +48 77 400 21 00  (sekretariat)
F: +48 77 400 21 11
e-mail: selt@selt.com

 

Selt Sp. z o.o.

ul. Wschodnia 23a | 45-449 Opole
Sąd Rejonowy w Opolu VIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000589791 | NIP 7543103311
Kapitał zakładowy 56.674.000 PLN
T: +48 77 553 21 00  (sekretariat)
F: +48 77 553 22 00

Polska - Dział Handlowy

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Adam Jastrowicz

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

woj: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Podlaskie, Mazowieckie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie

T: +48 668 865 286,

e-mail: adam.jastrowicz@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Jarosław Baran

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

woj: Warmińsko - Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Lubelskie

T: +48 668 865 283,

e-mail: jaroslaw.baran@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Bogdan Krzyżak

Przedstawiciel handlowy

woj: Mazowieckie, Śląskie, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie

T: +48 691 704 669,

e-mail: bogdan.krzyzak@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Emil Milczarczyk

Przedstawiciel handlowy

woj: Opolskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie

T: +48 697 698 417,

e-mail: emil.milczarczyk@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Tomasz Orzeł

Przedstawiciel handlowy

woj: Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Podlaskie, Małopolskie, Mazowieckie

T: +48 668 865 284,

e-mail: tomasz.orzel@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Przemysław Ślezak

Przedstawiciel handlowy

woj: Śląskie, Małopolskie, Wielkopolskie

T: +48 604 851 146,

e-mail: przemyslaw.slezak@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Marcin Panek

Przedstawiciel handlowy

woj: Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Śląskie

T: +48 668 865 277,

e-mail: marcin.panek@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Patryk Laskowski

Przedstawiciel handlowy

woj: Dolnośląskie, Mazowieckie, Podlaskie, Wielkopolskie.

T: +48 790 736 168,

e-mail: patryk.laskowski@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Ewa Firlejczyk

dział reklamacji

T: +48 668 865 282,

e-mail: reklamacje@selt.com

 

Dział realizacji i koordynacji zamówień Refleksoli, Verand, Markiz i Żaluzji Fasadowych

Zachodnio-pomorskie, Pomorskie, Warmińsko - Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie, Kujawsko - Pomorskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Daniel Mielczarek

Pracownik działu sprzedaży

T: +48 693 620 536,

e-mail: daniel.mielczarek@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Marcin Janus

Pracownik działu sprzedaży

T: +48 784 036 669,

e-mail: marcin.janus@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Bożena Czech

Pracownik działu sprzedaży

T: +48 784 589 847,

e-mail: bozena.czech@selt.com

 

Dział realizacji i koordynacji zamówień Refleksoli, Verand, Markiz i Żaluzji Fasadowych

Wielkopolskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Małopolskie, dolnośląskie, Lubuskie

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Paulina Kamińska

Pracownik działu sprzedaży

T: +48 609 367 734,

e-mail: paulina.kaminska@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Sylwia Baran

Pracownik działu sprzedaży

T: +48 790 774 076,

e-mail: sylwia.baran@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Hanna Nicińska

Pracownik działu sprzedaży

T: +48 668 865 259,

e-mail: hanna.nicinska@selt.com

 

Realizacje Obiektowe

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Łukasz Trzepizur

Specjalista ds. Sprzedaży Obiektowej

T: +48 790 776 614,

e-mail: lukasz.trzepizur@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Jakub Jary

Specjalista ds. Sprzedaży Obiektowej

T: +48 668 184 154,

e-mail: jakub.jary@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Elżbieta Zyla

Specjalista ds. Sprzedaży Obiektowej

T: +48 668 865 272,

e-mail: elzbieta.zyla@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Agata Kaluta

Koordynator Realizacji Projektów

T: +48 668 184 195,

e-mail: agata.kaluta@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Patrycja Polaczek

Koordynator Realizacji Projektów

e-mail: patrycja.polaczek@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Jagoda Kruszewska

Kierownik Działu Realizacji Projektów

T: +48 694 400 798,

e-mail: jagoda.kruszewska@selt.com

 

Export – Dział Handlowy

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Jakub Trychan

Area Sales Director

Scandinavia & UK

T: +48 697 690 239,

e-mail: jakub.trychan@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Michalina Kurowska

Area Sales Manager

France, Belgium, Switzerland

T: +48 604 486 791,

e-mail: michalina.kurowska@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Malwina Salamon

Area Sales Manager

Czech Republic, Slovakia, Hungary, Slovenia, Croatia

T: +48 606 932 445,

e-mail: malwina.salamon@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Natalia Bijak - русский, English, Deutsch

Area Sales Director

Eastern Europe & Balkans

T: +48 668 865 253,

e-mail: natalia.gnacy@selt.com

 

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole

 

Tomasz Mateja - Deutsch

Area Sales Director

Deutschland, Österreich, Schweiz, Niederlande

T: +48 668 865 252,

e-mail: tomasz.mateja@selt.com

 

Markizy Sunbreakery Żaluzje fasadowe Pergole