Kontakt

Selt Sun Protection Systems

Adres: 45-315 Opole, ul. Głogowska 24a
T: 48 77 400 21 00 (sekretariat)
e-mail:selt@selt.com

Selt Sp. z o.o.

ul. Wschodnia 23a | 45-449 Opole
Sąd Rejonowy w Opolu VIII
Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego
KRS 0000589791 | NIP 7543103311
Kapitał zakładowy 64.000.000 PLN
T: 48 77 553 21 00 (sekretariat)
F: 48 77 553 22 00

Dział realizacji i koordynacji zamówień Refleksoli, Verand, Markiz i Żaluzji Fasadowych

Wielkopolskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Małopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie

Paulina Kamińska
Koordynator realizacji zamówień

T: +48 609367734
e-mail:paulina.kaminska@selt.com
Hanna Nicińska
Specjalista ds. sprzedaży

T: +48 668865259
e-mail:hanna.nicinska@selt.com
Marcin Nozdryn-Płotnicki
Specjalista ds. sprzedaży

T: +48 531580492
e-mail:marcin.plotnicki@selt.com

Dział realizacji i koordynacji zamówień Refleksoli, Verand, Markiz i Żaluzji Fasadowych

Zachodnio-Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko - Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie, Kujawsko - Pomorskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie

Karolina Kampa
Specjalista ds. sprzedaży

T: +48 784589847
e-mail:karolina.kampa@selt.com
Daniel Mielczarek
Specjalista ds. sprzedaży

T: +48 693620536
e-mail:daniel.mielczarek@selt.com
Marcin Janus
Specjalista ds. sprzedaży

T: +48 784036669
e-mail:marcin.janus@selt.com

Polska - Dział Handlowy

Emil Milczarczyk
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj: Opolskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Mazowieckie
T: +48 697698417
e-mail:emil.milczarczyk@selt.com
Tomasz Orzeł
Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj: Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Podlaskie, Małopolskie, Mazowieckie
T: +48 668865284
e-mail:tomasz.orzel@selt.com
Bogdan Krzyżak
Przedstawiciel handlowy
woj: Mazowieckie, Śląskie, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie
T: +48 691704669
e-mail:bogdan.krzyzak@selt.com
Sebastian Przyborski
Przedstawiciel handlowy
woj: Mazowieckie, Podlaskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie
T: +48 530727475
e-mail:sebastian.przyborski@selt.com
Przemysław Ślęzak
Przedstawiciel handlowy
woj: Śląskie, Małopolskie, Wielkopolskie
T: +48 604851146
e-mail:przemyslaw.slezak@selt.com
Patryk Laskowski
Przedstawiciel handlowy
woj: Dolnośląskie, Mazowieckie, Podlaskie, Wielkopolskie
T: +48 790736168
e-mail:patryk.laskowski@selt.com
Jacek Skowroński
Samodzielny specjalista ds. Reklamacji

T: +48 531785029
e-mail:jacek.skowronski@selt.com
Zapisano