- Producent systemów przeciwsłonecznych - SELT

Kontakt
<

Pozostajemy
do twojej dyspozycji

Polska
Polska - Dział Handlowy
Przedstawiciele Handlowi
Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubelskie, Świętokrzyskie,Podkarpackie, Małopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie
Pomorskie, Warmińsko - Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie,Kujawsko - Pomorskie, Łódzkie, Opolskie, Śląskie
Eksport
Dział sprzedaży Angielski
Dział sprzedaży Niemiecki
Dział sprzedaży Francuski
Dział sprzedaży Europa Wschodnia
Dział Sprzedaży Europa Środkowa
Dział sprzedaży Włoski
Dział Realizacji Projektów i Montaży
Dział Realizacji Projektów i Montaży
Dyrekcja
Dyrekcja
Logistyka
Logistyka
Tomasz Mateja
Dyrektor Sprzedaży Zagranicznej
niemiecki, angielski
Email tomasz.mateja@selt.com
Jarosław Baran
Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Email jaroslaw.baran@selt.com
Halina Rozpęda
Dyrektor ds. Zaopatrzenia

Email halina.rozpeda@selt.com
<
>
Łukasz Sosna
Kierownik Działu Logistyki

Email lukasz.sosna@selt.com
Michał Dudek
Zastępca Kierownika Działu Logistyki

Email michal.dudek@selt.com
Florian Niekrawiec
Logistyk
angielski
Email florian.niekrawiec@selt.com

Tel +48 531 879 473
Kacper Żołna
Logistyk

Email kacper.zolna@selt.com

Tel +48 697 690 239
<
>
Paulina Kamińska
Kierownik Regionalny

Email paulina.kaminska@selt.com

Tel +48 609 367 734
Rafał Dowhyluk
Przedstawiciel handlowy
Dolnośląskie, Wielkopolskie
Email rafal.dowhyluk@selt.com

Tel +48 531 181 396
Michał Pawlikowski
Przedstawiciel handlowy
Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie
Email michal.pawlikowski@selt.com

Tel +48 530 784 270
Bartłomiej Dulęba
Przedstawiciel handlowy
Opolskie, Mazowieckie
Email bartlomiej.duleba@selt.com

Tel +48 531 244 185
Przemysław Roszkowski
Przedstawiciel handlowy
Śląskie, Łódzkie
Email przemyslaw.roszkowski@selt.com

Tel +48 530 252 756
Dariusz Janikowski
Przedstawiciel handlowy
Zachodniopomorskie, Lubuskie
Email dariusz.janikowski@selt.com

Tel +48 530 961 587
Bartosz Ślosowski
Przedstawiciel handlowy
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie
Email bartosz.slosowski@selt.com

Tel +48 668 865 288
Paweł Truszkowski
Przedstawiciel handlowy
Warmińsko – Mazurskie, Podlaskie, Lubelskie
Email pawel.truszkowski@selt.com

Tel +48 606 932 653
<
>
Hanna Nicińska
Specjalista D/S Sprzedaży

Email hanna.nicinska@selt.com

Tel +48 668 865 259
Przemysław Ślęzak
Specjalista D/S Sprzedaży

Email przemyslaw.slezak@selt.com

Tel +48 604 851 146
Karolina Bartosińska
Specjalista D/S Sprzedaży

Email karolina.bartosinska@selt.com

Tel +48 790 736 168
Ryszard Łagódka
Specjalista D/S Sprzedaży

Email ryszard.lagodka@selt.com

Tel +48 530 070 387
Marzena Kokot vel Kokocińska
Specjalista D/S Sprzedaży

Email marzena.kokot@selt.com

Tel +48 790 774 076
Katarzyna Kulas
Specjalista D/S Sprzedaży

Email katarzyna.kulas@selt.com

Tel +48 697 698 417
Jolanta Wacha
Specjalista D/S Sprzedaży

Email jolanta.wacha@selt.com

Tel +48 668 865 285
Łukasz Pasiok
Specjalista D/S Sprzedaży

Email lukasz.pasiok@selt.com

Tel +48 530 435 271
<
>
Daniel Mielczarek
Specjalista D/S Sprzedaży

Email daniel.mielczarek@selt.com

Tel +48 693 620 536
Marcin Janus
Specjalista D/S Sprzedaży

Email marcin.janus@selt.com

Tel +48 784 036 669
Marek Tabiś
Specjalista D/S Sprzedaży

Email marek.tabis@selt.com

Tel +48 531 150 116
Bogdan Krzyżak
Specjalista D/S Sprzedaży

Email bogdan.krzyzak@selt.com

Tel +48 691 704 669
Paweł Urban
Specjalista D/S Sprzedaży

Email pawel.urban@selt.com

Tel +48 530 727 475
Joanna Jagło
Specjalista D/S Sprzedaży

Email joanna.jaglo@selt.com

Tel +48 530 972 391
Tomasz Ziółkowski
Specjalista D/S Sprzedaży

Email tomasz.ziolkowski@selt.com

Tel +48 530 890 144
<
>
Agata Brandt
Kierownik Działu Realizacji Projektów

Email agata.brandt@selt.com

Tel +48 608 647 732
Jakub Jary
Koordynator Realizacji Projektów

Email jakub.jary@selt.com

Tel +48 668 184 154
Justyna Daniel
Specjalista ds. Realizacji Projektów

Email justyna.daniel@selt.com

Tel +48 668 184 195
Damian Walkarz
Specjalista ds. Realizacji Projektów

Email damian.walkarz@selt.com

Tel +48 668 865 286
Agnieszka Kulas-Fornalska
Specjalista ds. Planowania Serwisów i Montaży

Email agnieszka.fornalska@selt.com

Tel +48 790 776 614
Kamil Lipiński
Specjalista ds. Realizacji Projektów.

Email kamil.lipinski@selt.com

Tel +48 531 159 383
<
>
Aleksandra Lipok
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
niemiecki
Email info-de@selt.com
Łukasz Wójcik
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
angielski
Email info-en@selt.com
Konstanty Rybczyński
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
rosyjski, ukraiński
Email info-east@selt.com

Tel +48 606 491 195
Piotr Socha
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
angielski, czeski, słowacki
Email info-cz@selt.com

Tel +48 790 752 019
Sylwia Kurek
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
francuski
Email info-fr@selt.com

Tel +48 693 620 534
<
>
Łukasz Wójcik
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
angielski
Email lukasz.wojcik@selt.com

Tel +48 784 036 670
Jolanta Kowalewska
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email jolanta.kowalewska@selt.com

Tel +48 668 865 254
Michał Gliniorz
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email michal.gliniorz@selt.com

Tel +48 790 775 166
Patrycja Franków
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email patrycja.frankow@selt.com

Tel +48 668 865 243
Radosław Kulczyński
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email radoslaw.kulczynski@selt.com

Tel +48 790 779 407
Joanna Student
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email joanna.student@selt.com

Tel +48 531 159 114
Mateusz Wartenberg
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email mateusz.wartenberg@selt.com

Tel +48 606 817 855
Teresa Świętek-Koj
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email teresa.swietek@selt.com

Tel +48 668 865 242
Wioleta Zachaczewska-Nowak
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email wioleta.zachaczewska@selt.com

Tel +48 668 865 246
<
>
Aleksandra Lipok
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
niemiecki
Email aleksandra.lipok@selt.com

Tel +48 668 865 241
Sabina Juraszek
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
niemiecki
Email sabina.juraszek@selt.com

Tel +48 609 217 327
Patrycja Gonschior
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
niemiecki, angielski
Email patrycja.gonschior@selt.com

Tel +48 790 768 943
Damian Kampa
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
niemiecki
Email damian.kampa@selt.com

Tel +48 790 740 955
Bartosz Sasak
Pracownik D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
niemiecki, angielski
Email bartosz.sasak@selt.com

Tel +48 533 424 322
Kamil Witek
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
niemiecki
Email kamil.witek@selt.com

Tel +48 533 424 352
Beata Ivashchuk
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
niemiecki
Email beata.ivashchuk@selt.com

Tel +48 604 856 051
Marta Tabisz
Pracownik D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
niemiecki
Email marta.tabisz@selt.com

Tel +48 668 865 261
<
>
Sylwia Kurek
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
francuski
Email sylwia.kurek@selt.com

Tel +48 693 620 534
Michalina Kurowska
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
francuski
Email michalina.kurowska@selt.com

Tel +48 604 486 791
Ewelina Harupa


Email reklamacje@selt.com

Tel +48 531 168 567
Konstanty Rybczyński
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
rosyjski, ukraiński
Email konstanty.rybczynski@selt.com

Tel +48 606 491 195
Monika Jędra
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email monika.jedra@selt.com

Tel +48 533 424 971
Sylwia Wojtas
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email sylwia.wojtas@selt.com

Tel +48 668 184 055
Marek Zagalak
Pracownik D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email marek.zagalak@selt.com

Tel +48 668 865 253
Natalia Bijak
Z-ca Kierownika Regionalnego Marketingu Zagranicznego
angielski, rosyjski, niemiecki
Email natalia.bijak@selt.com

Tel +48 601 661 691
<
>
Piotr Socha
Kierownik Regionalny Marketingu Zagranicznego
angielski, czeski, słowacki
Email piotr.socha@selt.com

Tel +48 790 752 019
Agnieszka Wyrwicz-Karbownik
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email agnieszka.karbownik@selt.com

Tel +48 530 925 389
Krzysztof Bialik
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski, niemiecki, hiszpański
Email krzysztof.bialik@selt.com

Tel +48 668 865 244
Wojciech Ożga
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski
Email wojciech.ozga@selt.com

Tel +48 784 589 295
Tomasz Plewka
Specjalista D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
angielski, słowacki
Email tomasz.plewka@selt.com

Tel +48 881 936 049
Wojciech Kowalski
Przedstawiciel Handlowy
angielski, czeski, hiszpański, niemiecki
Email wojciech.kowalski@selt.com

Tel +48 531 046 222
Maksymilian Mansfeld
Przedstawiciel Handlowy
angielski, czeski
Email maksymilian.mansfeld@selt.com

Tel +48 531 158 268
<
>
Maria Willner
Pracownik D/S Sprzedaży i Marketingu Zagranicznego
włoski
Email maria.willner@selt.com

Tel +48 531 241 490
Selt Sp. z o.o

.ul. Wschodnia 23a | 45-449 Opole
Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział
Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000589791 | NIP 7543103311
Kapitał zakładowy 64.000.000 PLN
T: + 48 534 598 065 
Selt@2022 Wszystkie prawa zastrzeżone
Zapisano